Operátor výroby

Jméno/Firma
Hill's Pet
Pracoviště
Nádražní 269/49, Hustopeče
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • zajištění výroby a balení našich produktů v prostředí automatizovaného výrobního procesu tj. zodpovědnost za rozjezd, nastavení a řízení výrobních variant
  • manipulace se surovinami (příjem, vyskladňování)
  • provádění základních kvalitativních kontrol a správné vedení výrobních záznamů
  • provádění drobných oprav a údržby, čištění a sanitace

Požadavky:

  • zkušenosti s obsluhou strojů a výrobních linek výhodou
  • fyzická zdatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • uživatelská znalost práce na PC
  • VZV výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • velice zajímavou nástupní mzdu
  • velmi atraktivní čtvrtletní výrobní bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenkový paušál
  • firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • životní pojištění
  • zvýhodněný nákup firemních produktů Hill’s a Colgate Palmolive
  • firemní vzdělávání a příspěvek na jazykové kurzy
  • Vodafone zvýhodněný tarif
  • finanční podpora v době nemoci
  • 3 směnný provoz: 7,5 hodinové směny (ranní, odpolední, noční)
  • příspěvek na dentální péči
  • Cafeterie benefit karta
  • příplatky za noční směny ve výši 20%
  • firemní posilovna
  • masáže
  • zázemí moderní společnosti

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení na neurčito.
Místo výkonu práce: Hustopeče