NÁKUPČÍ Praha 9 - Kyje

Jméno/Firma
Schubert partner a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

Jsme stabilní společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu. Zabýváme se distribucí a velkoobchodem s obalovými materiály. Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici NÁKUPČÍ.

Náplň:

  • Efektivní spolupráce s obchodním týmem na řešení jednotlivých zakázek
  • Hledání možných úspor v oblasti nákupu a následného prodeje
  • Dohled nad objednávkami a jejich urgence v případě opoždění ze strany dodavatelů
  • Plánování potřeb materiálu pro delší časový horizont
  • Vyjednávání o cenách a obchodních podmínkách s dodavateli.
  • Nákup zboží, hlídaní skladových zásob v návaznosti na sezónní prodej

Požadujeme:

• SŠ vzdělání s maturitou
• Schopnost týmové práce a samostatného rozhodování
• Dobré komunikační dovednosti
• Ochota učit se novým věcem
• Znalost AJ (e-mailová korespondence)
• Znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na ČR trhu
  • Motivující pracovní ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský a neformální kolektiv