Sociální pracovník/ce do komunitního týmu Benešov

Jméno/Firma
Fokus Praha, z.ú.
Pracoviště
Tyršova 2061, Benešov
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do našeho komunitního týmu v Benešově hledáme kolegu či kolegyni na pozici Case managera.

Co vás čeká:

Naše práce je velmi dynamická a kreativní. Podporujeme naše klienty, aby nabyli zpět sociální dovednosti, získali sebedůvěru a mohli žít způsobem života, jaký chtějí. Pracujeme v kanceláři i v terénu, mapujeme psychosociální situaci klienta a společně vytváříme individuální plán spolupráce. Doprovázíme klienty na úřady, do ambulancí, dalších institucí a aktivně spolupracujeme s rodinami i lékaři klientů. Podporujeme je v hledání uplatnění na trhu práce. Jsme emoční podporou v období krize.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vzdělání v sociální práci dle zákona, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, zodpovědnost a radost z práce.
  • Kurz krizové intervence výhodou.
  • Respekt ke klientům a jejich zkušenostem.
  • Připravenost vyjíždět za klienty do terénu, hledat a nabízet adekvátní řešení.
  • Schopnost spolupráce ve větším týmu.
  • Kreativitu pro plánování volnočasových aktivit.
  • Oceníme zkušenost s terénní prací.
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Práci, která dává smysl v prostředí zaměřeném na „recovery“ přístup.
  • Možnost aktivně se podílet na budování celého Fokusu Praha a ovlivnit rozvoj poskytovaných služeb.
  • Neformální pracovní atmosféru plnou humoru a pochopení v příjemném a inspirujícím prostředí.
  • Multidisciplinární tým odborníků, o který se můžete opřít.
  • Dovolená 6 týdnů, 4 dny sick days a 3 dny ředitelského volna.
  • Podporu akreditovaného odborného vzdělávání, stáží a další rozvojové aktivity.
  • Až 10 dní studijního volna.
  • Pravidelnou týmovou i případovou supervizi.
  • MultiSport karta na jeden měsíc zdarma.
  • Práci na plný úvazek.
  • Další zaměstnanecké výhody v organizaci.
  • Místo výkonu práce Benešov.

Náležitosti výběrového řízení:

Nástup možný od 1.11.2024, nebo dle dohody.

Skrze odpovědní formulář zašlete Váš životopis a motivační dopis. Stačí kliknout na tlačítko Odpovědět a my se vám brzy ozveme.

Dovolujeme si upozornit, že k ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti.