Finanční účetní

Jméno/Firma
MINTH CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • Účtování přijatých faktur (měsíčně máme cca 200 přijatých FA)
  • Účtování mezd
  • Poskytovat administrativní podporu pro nezbytné účetní operace
  • Tuzemské a zahraniční faktury -> zpracovávané elektronicky
  • Spolupráce na auditu
  • Účtování interních dokladů - cestovné v budoucnu
  • Hlídání nákladů přidělených účtů, kontrola

Požadavky:

  • znalost všech programů Office (zejména Excelu), zkušenosti se systémem ERP jsou výhodou
  • pečlivost
  • ochotu samostatně promýšlet transakce
  • komunikace v anglickém jazyce

Nabídka:

  • Zaměstnanecké stravování - vlastní kantýna společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • bonusy a příplatky
  • příspěvek na stravování (60 Kč/ za odpracovanou směnu)
  • 25 dní dovolené
  • možnost podílení se na novém projektu
  • mezinárodní prostředí (s možnostmi anglického jazyka) a stabilita společnosti, která je na trhu 30 let
  • Účetní tým se skládá ze 4 kolegů, aktuálně hledáme k sobě dalšího parťáka

příležitost k dalšímu kariérnímu růstu
Jestli Tě náš inzerát zaujal, pošli nám V ČESKÉM A ANGLICKÉM JAZYCE svůj životopis. Těšíme se!