Konzultant pro datové analýzy a optimalizace v energetice

Jméno/Firma
Moore Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Karolinská 661/4, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
17. 10. 2024

* Jsi absolventem nebo jsi v posledním ročníku vysoké školy technického směru?

* Zajímá Tě energetika a chtěl/a by ses věnovat datovým analýzám a optimalizacím v této oblasti?

* Baví Tě práce s čísly, máš analytické myšlení a rád/a by ses rozvíjel/a v datové analýze a programování?

* Jsi technický typ a rád/a hledáš inovativní řešení?

* Chceš se zapojit do zajímavých projektů, které mají reálný dopad do úspor klientů i do snižování emisí skleníkových plynů na planetě?

* Chceš být blízko klientům a řešit jejich přechod k modernímu a udržitelnému podnikání?

* Chceš se stát zkušeným odborníkem s přesahem do energetiky i průmyslu?

Pokud je Tvá odpověď na tyto otázky ano, pak hledáme právě Tebe! Rádi bychom Ti nabídli příležitost pracovat v energetickém týmu Management Consultingu.

Jsme poradenská a technologická skupina Moore Czech Republic, která je součástí jedné z největších mezinárodních sítí Moore Global. Zabýváme se Management Consultingem, IT poradenstvím, transakčním poradenstvím, auditem, daněmi a účetnictvím. V sektoru energetiky poskytujeme široké spektrum služeb spočívajících např. v přípravě energetických a dekarbonizačních strategií, řízení energetických portfolií, analýz energetických trhů, modelování výroby a spotřeby elektřiny, tvorby nástrojů pro optimalizaci výroby a spotřeby, dimenzování energetických komunit, inteligentní řízení budov, průkazy energetické náročnosti budov atd.

Jaká bude náplň práce:

  • Datové analýzy technologických dat z energetiky a průmyslu
  • Práce se specializovanými programy pro optimalizaci výroby a spotřeby energie
  • Rozvoj predikčních a optimalizačních nástrojů
  • Tvorba reportů a vizualizací dle nejrůznějších potřeb klientů v energetice i průmyslu
  • Analýzy energetických trhů a zpracování strategií
  • Modelace výroby a spotřeby energetických komodit

Co očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (elektro, strojí, matematika, IT)
  • Zájem o sektor energetiky a průmyslu
  • Základní znalosti energetiky a datové analýzy
  • Zkušenost s programovacími jazyky výhodou (Python, R, MATLAB apod.)
  • Znalost BI nástrojů pro reporting dat výhodou (Power BI, Tableau apod.)
  • Analytické myšlení a logické uvažování
  • Samostatnost, osobní nasazení a ochotu se rozvíjet

Co nabízíme:

  • Platové ohodnocení odpovídající Tvým schopnostem a zkušenostem
  • Mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí v centru Karlína
  • Účast na zajímavých projektech v energetice
  • Příležitost pro rozvoj a kariérní růst
  • Možnosti odborného vzdělání (výuka jazyků, projektové řízení, IT dovednosti)