Všeobecná sestra

Jméno/Firma
Domov pro seniory Kobylisy
Pracoviště
Mirovická 1027/19, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Domov pro seniory Kobylisy se sídlem v Praze 8, Mirovická 19/1027 přijme

Všeobecnou sestru/Praktickou sestru, nepřetržitý provoz, pracovní doba 37,5 hodin týdně.

Náš domov je umístěn na okraji Čimického háje ve vilové zástavbě. Skládá se ze tří vzájemně propojených budov, které jsou obklopeny zahradou s několika příjemnými místy k posezení.

Společně vytváříme klientům stabilní a bezpečné prostředí, poskytujeme odbornou ošetřovatelskou péči i podporu při projevování vlastní vůle, to vše s ohledem na jejich zvyklosti.

Staňte se součástí našeho týmu v Domově pro seniory Kobylisy, se sídlem v Praze 8, Mirovická 19/1027.

Nástup dle dohody.

Kvalifikační předpoklady:

  • odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., v platném znění

Co vás čeká?

  • poskytování zdravotní péče,
  • komplexní vedení zdravotní dokumentace,
  • náplň práce je zaměřena výhradně na odborné úkony

Jiné požadavky:

  • praxe v zařízeních sociální péče výhodou,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • empatie a trpělivost,
  • příjemné vystupování, přátelský a proklientský přístup k seniorům,
  • znalost zdravotní legislativy, znalost systému zdravotní péče v sociálních službách včetně vykazování úkonů,
  • odolnost vůči stresu,
  • uživatelská znalost práce s PC, program Cygnus 2 výhodou,
  • zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost,
  • očkování proti žloutence typu B.

Od zájemců požadujeme zaslání strukturovaného životopisu.

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky,
  • zvláštní a osobní příplatek,
  • mobilní telefon,
  • náborový příspěvek 40.000 Kč,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • 25 dní řádné dovolené + týden dodatková dovolená,
  • domácí kuchyně přímo v zařízení,
  • Pluxee Card

Uchazeče budeme kontaktovat pouze v případě našeho zájmu.

Případné informace podá personalistka paní Michaela Legemzová na tel. č. 724506428.