Prodejce/Prodejkyně stavebního materiálu

Jméno/Firma
Mlénský stavební, s.r.o.
Pracoviště
Hviezdoslavova 1282/4a, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce
• Budete klíčovým kontaktem pro naše zákazníky (osobně na prodejně, telefonicky)
• Budete hlídat stav skladových zásob v informačním systému, dělat inventury a mít na starost hotovost
• Budete mít na starosti doplňování a objednávání zboží
• Budete kontrolovat a archivovat prodejní doklady
• Zajistíte kompletní prodejní servis pro maximální spokojenost našich zákazníků
• Můžete se těšit na kolegy a vašeho nadřízeného, kteří Vám od prvního dne budou oporou

Požadujeme
• Komunikativnost a obchodního ducha se smyslem pro pořádek
• Praxe ve stavebnictví výhodou, nikoliv podmínkou – máme integrační systém zaučení
• Znalost práce na PC
• Čistý trestní rejstřík
• Proaktivní a iniciativní přístup
• Chuť učit se novým věcem
• Nástup možný IHNED

Nabízíme
• Zaměstnání na HPP
• Práci v přátelském kolektivu, rodinné prostředí
• Progresivní finanční ohodnocení
• Zázemí stabilní společnosti
• Odborná produktová školení
• Benefity pro zaměstnance
• Průměrná očekávaná mzda 30-35.000 Kč