Operátor CNC strojů (ohraňovací lis)

Jméno/Firma
Jelínek - MDT, a.s.
Pracoviště
Za dráhou 771, Velký Osek
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

volné pozice: 10 míst

– pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně

– pouze ranní směna 6:00 – 14:30 hod

– nástup ihned či po domluvě

– víkendy a svátky volné

Náplň práce:

• Ohýbat plechy na ohraňovacím lisu

• Nastavovat lis, včetně jednoduchých korekcí programů

• Číst z výkresové dokumentace

• Používat běžná měřidla pro práci s ohraňovacím lisem

• Zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů

Požadujeme:

• Zkušenosti na ohraňovacím CNC lisu nebo podobném CNC stroji

• Znalost čtení výkresové dokumentace

• Zodpovědnost a preciznost

Nabízíme:

• nástupní mzda 45.000 HM, po zkušební době o 5.500 Kč HM více (= benefity specifikované níže) + příplatky dle zákoníku práce

• Benefity: prémie za plnou docházku měsíčně ve výši 2.000,- Kč HM; hodnocení mistra ve výši 3.500,- Kč HM; stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč na den = cca 1815,- Kč v čistém; k tomu příspěvek na firemní stravování ve výši 60 Kč za 1 jídlo denně cca 1320,- Kč v čistém, příplatky dle zákoníku práce (příplatek za práci přesčas, příplatek za noční práci, příplatek za práci v sobotu a v neděli), příspěvek na dopravu v případě cesty do práce, která činí více jak 25 km za den

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou

• Přátelský a kolegiální tým

• Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek

• Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti