Front office specialist

Jméno/Firma
Centrum estetické medicíny s.r.o.
Pracoviště
Krakovská 581/8, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

Rádi bychom přijali nového kolegu na pozici recepční do prestižní soukromé kliniky v centru Prahy. Hledáme profesionála s výbornými organizačními schopnostmi a reprezentativním vystupováním, který bude klíčovým článkem při zajišťování plynulého chodu recepce a prvotřídního servisu pro naše klienty.

Náplň práce:

  • Přivítání a registrace pacientů
  • Poskytování informací o službách kliniky
  • Zajištění bezproblémového provozu recepce
  • Správa telefonické a e-mailové komunikace
  • Koordinace termínů a objednávání pacientů
  • Podpora administrativních činností

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Vynikající komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • Aktivní znalost anglického jazyka (minimálně na komunikační úrovni)
  • Znalost práce s PC a běžnými kancelářskými aplikacemi
  • Empatie, pečlivost a orientace na detail
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • Práci v moderním a prestižním prostředí
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Možnosti dalšího profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Pokud splňujete uvedené požadavky a hledáte nové profesní výzvy, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi.