INCIDENT MANAGER

Jméno/Firma
GIT Consult Czech s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pro našeho klienta – úspěšnou globální pojišťovnu – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Incident Manager - Junior/medior

Náplň práce:

- Práce v globálním týmu – interní projekty v 6 zemích

- Zajišťování dostupnosti IT služeb

- Zodpovědnost za incident, change a problem management

- Eskalování incidentů na příslušné technické týmy

- Řízení řešení incidentů dle definovaných procesů (stanovení priorit, eskalace, komunikace se zákazníky a managementem, kontrola řešení, koordinace technických týmů),

- Zlepšování procesů dle ITIL

- Administrace helpdesk systému, správa stížností a požadavků zákazníků

- Řízení změn a kontrola jejich schvalování a zavádění

Kvalifikační požadavky:

- Velmi dobré prezentační schopnosti (komunikace na poradách)

- Znalost ITIL procesů a ITSM nástrojů

- Komunikativní Aj

- IT Background

Nabízíme:

- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

- 25 dní dovolené, 5 dní sick days + 2 dny na dobrovolnické akce

- Home Office dohodou

- Flexibilní začátek a konec pracovní doby

- Stravenky, Flexipassy

- Sportovní a zdravotní programy

- Slevy na produkty nebo služby externích partnerů

V případě zájmu zašlete své CV, pozice je vhodná i pro juniornější kandidáty.