Customer Care Support

Jméno/Firma
New Flag s.r.o.
Pracoviště
Pobřežní 620/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Zákaznický servis
Vytvořeno
17. 10. 2024

Společnost New Flag s.r.o., která je silným hráčem a významným hybatelem na trhu vlasové kosmetiky a kosmetických doplňků, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Care Support.

Vaše náplň práce:

Administrativní činnost

  • Správa objednávek – B2C i B2B eshopy pro CZ, SK a HU, EDI objednávky
  • Administrace eshopu – schvalování klientů
  • Vystavování faktur vydaných/ zálohových vydaných, zpracování faktur přijatých (ne zaúčtování) v účetním systému Pohoda
  • Správa pohledávek ve spolupráci s obchodním oddělením a právníkem
  • Práce se systémy Freelo, Eway, Fidoo, Invoice flow, Orion (EDI)
  • Správa etiket produktů
  • Správa cestovních výkazů
  • Inventura ve skladu 2x za rok
  • Péče o kancelář – objednávání zásob, kuchyňku
  • Kooperace s kolegyní na customer care oddělení = zastupitelnost

Zákaznická podpora

  • Každodenní komunikace se zákazníky – telefonem, e-mailem, chatbot
  • Komunikace s obchodními zástupci, se skladem a dopravními společnostmi
  • Vyřizování reklamací
  • Komunikace a spolupráce s účetní firmou
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Další úkoly dle pokynů nadřízeného manažera

Očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání a vyšší
  • Možné i bez předchozí praxe, pozice je vhodná i pro absolventy
  • Výborná znalost českého nebo slovenského jazyka, dobrá znalost anglického jazyka
  • Komunikativní a trpělivá povaha
  • Proaktivní přístup a týmový hráč, který zvládne pracovat i samostatně
  • Práce v účetním systému POHODA výhodou
  • Pokročilé zvládnutí MS Office
  • Záliba v kosmetickém sektoru výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné zahraniční společnosti, která je hybatelem na trhu s kosmetikou
  • Mladý dynamický kolektiv
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu 40 000 - 45 000 CZK
  • Možnost práce na home office po předchozí domluvě
  • Roční bonusy

Bonusy a benefity:

  • Stravenky dotované ze 100 % zaměstnavatelem
  • Multisport karta dotovaná ze 100 % zaměstnavatelem
  • Účast na firemních akcích – školení, teambuildingy, večírky
  • Občerstvení na pracovišti – káva, čaje, cola, čerstvé ovoce, sušenky
  • Zázemí moderních kanceláří na Praze 8 (Florenc)
  • Dovolená 5 týdnů po zkušební době
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní telefon a Laptop pro osobní použití
  • Zdravotní volno (sick days)
  • Sleva na firemní produkty a služby