Obchodní zástupce velkoobchodu s PHM

Jméno/Firma
TOP TANK s.r.o.
Pracoviště
Janáčkovo nábřeží 1153/13, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Jsme dynamická společnost zabývající se distribucí pohonných hmot. Naším cílem je poskytovat kvalitní produkty a služby našim zákazníkům a neustále se rozvíjet.

A nyní hledáme zkušeného obchodníka pro karetní prodej pohonných hmot (PHM), který se připojí k našemu týmu.

Vaším hlavním úkolem bude rozvíjet a udržovat vztahy se zákazníky, nabízet a prodávat pohonné hmoty prostřednictvím karetních systémů.

Co Vás čeká:

  • Akvizice nových zákazníků: Budete odpovědní za získávání nových karetních zákazníků a rozšiřování naší klientely.
  • Péče o stávající zákazníky: Udržování a rozvoj vztahů s našimi stávajícími zákazníky je klíčové.
  • Vydávání karet a spolupráce s UNICODE: Budete zajišťovat vydávání palivových karet.
  • Zasílání ceníků a nabídek: Pravidelně budete zasílat ceníky a cenové nabídky pro naše karetní zákazníky a potenciální klienty.
  • Reporting: Budete monitorovat trh, analyzovat konkurenci a sledovat odběry karetních zákazníků
  • Help-desk: Poskytování podpory pro autorizaci chybných transakcí karetních zákazníků.

Klíčové kompetence:

  • Znalost palivových karet
  • Orientace na trhu autodopravy
  • Schopnost analýzy s následným návrhem řešení
  • Organizace a vedení obchodního jednání

Co od vás očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti prodeje pohonných hmot
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Uživatelská znalost PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení a bonusový systém
  • Zajímavou práci s možností profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem ve výši 180 Kč
  • Přátelské pracovní prostředí a podporu týmu
  • Služební automobil, mobilní telefon a notebook a další benefity

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis