⋙Manažer/ka nákupu - nadnárodní společnost⋘

Jméno/Firma
mBlue Czech, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pro významnou nadnárodní společnost hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažera/ky nákupu surovin a energií. Máte zájem o výrobu papíru, vedení lidí, nákup a řízení procesů? Baví Vás nové digitální technologie? Připojte se k nám!

Náplň práce

  • Vedení menšího týmu nákupu
  • Jednání s dodavateli
  • Komunikace s provozem, řešení logistiky
  • Nákup chemikálií, buničiny, uhlí a energie
  • Vedení výběrových řízení a uzavírání smluv
  • Implementace nových nákupních nástrojů a zefektivňování procesů s využitím moderních technologií (Power BI, AI)
  • Řízení a nastavování nových procesů s využitím nástrojů M365
  • Aktivní spolupráce na optimalizaci zásob v souladu s plánem výroby
  • Spolupráce s centrálním nákupem při strategickém nákupu surovin a energií

Požadavky

  • Min. 3 roky praxe v oblasti nákupu ve výrobě
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Dobrá znalost systému SAP
  • Pokročilá znalost prostředí Microsoft 365 (výhodou)
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Dobré organizační a vyjednávací schopnosti
  • Ochota inovovat a posouvat věci dál

Co nabízíme

  • Jednorázový nástupní bonus 30 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 7 200 Kč měsíčně
  • Možnost částečné práce z domova
  • Příspěvek na přestěhování ve výši 70 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • Bezúročné půjčky pro zaměstnance
  • Částečně dotované závodní stravování

Pokud máte zájem a splňujete požadavky, zašlete mi Vaše CV a my se Vám ozveme!