Elektrikář

Jméno/Firma
Mirel Vratimov, a.s.
Pracoviště
Vratimov
Vytvořeno
17. 10. 2024

Mirel Vratimov a.s., česká výrobní společnost s více než dvacetiletou působností na evropském trhu hledá kandidáty na pozici elektrikáře.

Náplň práce:

-        zajišťování elektroúdržby a kontroly výrobních zařízení, zápisy do provozních deníků

-        zajišťování oprav strojního zařízení ve výrobě

-        při poruše identifikuje příčinu a vypisuje požadavky na náhradní díly

-        práce s PC

Co požadujeme:

-        SOU elektro

-        Školení o odborné způsobilosti elektro dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (Původní Vyhláška 50/1978 Sb.)

-        Řidičský průkaz B

Nabízíme:

-        Práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

-        Mzda odpovídající vzdělání a praxi

-        Stravenky

-        Příspěvek na penzijní připojištění 3 % z HM

-        Jednosměnný provoz (6:00 14:30 hod.)

-        Volné víkendy

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím životopis na e-mail personalni@mirelon.com nebo zavolejte na číslo +420 602 170 931 nebo  +420 605 207 694.