Pracovník ostrahy v Novém Jičíne, zálohy týdně, až 135kč/h, nástup ihned

Jméno/Firma
ADESTRA SECURITY
Pracoviště
Nový Jičín
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
17. 10. 2024

Momentálně nabízíme pozici pracovník ostrahy prodejny v Novém Jičíně!

(případně Kopřivnice, Hranice na Moravě a jiné).

Náplň práce

  • Pochůzková kontrolní činnost na prodejně

  • Ostraha prodejní plochy, pokladní zóny

  • Práce i na CCTV (kamerový systém)

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Požadujeme

minimální věk od 18 let čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Nabízíme

Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu (DPP,HPP)

Firemní oblečení Práce na dlouhodobou spolupráci

Sazba na hodinu až 135 Kč/ hod. plus prémie a odměny

Směny se dají plánovat s manažerem dle dohody

Možnost záloh dle dohody :-)

Profesní kvalifikaci za bezkonkurenční cenu