Bankovní a finanční specialista

Jméno/Firma
Pobočka Partners Banky
Pracoviště
Liberec
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

Pobočka Partners Banky Liberec - Lípová

U nás máte jedinečnou možnost rozjet úspěšnou kariéru v byznysu osobních financí.

Co vás čeká:

  • Budete mít každý den příležitost zákazníkům zjednodušit život, a ještě jim ušetřit

  • Budete řešit požadavky pobočkových klientů

  • Budete zpracovávat zakázky

  • Budete se vzdělávat ve financích, abyste byl odborník ve všech segmentech financí - bankovnictví, pojišťovnictví, investice i úvěry

Co nabízíme:

  • Pevný plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci

  • Obvyklá mzda po zapracovaní je od 30.000 Kč plus měsíčně

  • Unikátní a rychle se rozvíjející projekt

  • Moderní pracovní prostředí

  • Hlavní pracovní poměr s flexibilním nastavením pracovní doby

  • Nabídku zaměstnaneckých benefitů

Přátelské prostředí

Učíme se od sebe a nemáme problém si vycházet vstříc a pomáhat si.

Osobnostní a kariérní růst

Díky vzdělávání na míru se naučíte dokonale rozumět světu financí.

Plnění snů

Klientům zjednodušujeme život tak, že jim šetříme čas i peníze. A za to jsme slušně ohodnoceni.