Studijní referentka/studijní referent

Jméno/Firma
Vyšší odborná škola EDUCARI, s.r.o.
Pracoviště
Tábor
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

Vyšší odborná škola EDUCARI, s. r. o. v Táboře hledá

Studijní referentku/studijního referenta na studijní oddělení VOŠ v Táboře a Brně.

Náplň práce:

-              Komunikace se studenty a pedagogy školy

-              Správa pedagogických záležitostí spojených s chodem školy

-              Zajišťování týdenní a víkendové výuky

-              Plánovaní rozvrhů, vyřizování požadavků pedagogů

-              Administrativní činnost spojená s chodem studijního oddělení

-              Správa agend

Nabízíme:

-              Pracovní poměr na DPP a po zapracování na HPP

-              Pracovní doba od 0,75 – 1,0 úvazku týdně

-              Dlouhodobou spolupráci, po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou

-              Služební PC a notebook

-              Částečně možná práce na homeoffice

-              Firemní vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění

-              Platové ohodnocení 24 – 28 000 za celý úvazek

Požadujeme:

-              Minimálně úplné SŠ nebo VOŠ

-              Kreativitu, samostatnost, tah na branku, loajalitu a pracovitost

-              Výborné organizační schopnosti

-              Schopnost pracovat v Táboře i v Brně (na obou pobočkách školy)

-              Schopnost aktivního řízení osobního automobilu /od září 2025 přejíždění na pobočky Tábor a Brno/

-              Výborná znalost MS Office

-              Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nástup možný od 15. 11. 2024

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail info@educari.cz.