Strážný pasáž (M/Ž) - HPP/DPČ/DPP -OC – Olomouc

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Olomouc
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáte smysluplnou, zodpovědnou a stabilní práci? Přidejte se k nám.

Do týmu ostrahy obchodního centra v Olomouci přijmeme pracovníka na pozici strážný.

Náplň práce:

  • Pochůzková a patrolovací činnost po objektu OC

  • Kontrolní činnost nad dodržováním Po, BOZP, Návštěvního řádu centra aj.

  • Účast při řešení Mimořádných událostí

  • Hlášení a reporting ve vztahu k nadřízeným osobám

Požadavky:

  • Dobré komunikační schopnosti

  • Reprezentativní vystupování

  • Fyzická zdatnost

  • Trestní bezúhonnost

  • Certifikát o splnění profesní kvalifikace výhodou, ale nikoliv povinností (je možnost si jej u nás dodělat)

Nabízíme:

  • Práci na HPP/DPČ/DPP

  • Práci ve 12 h směnách D/N

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Finanční odměnu za dobře vykonanou práci

  • Možnost volby směn

  • Zvýhodněné volání O2

  • Možnost profesního růstu

  • Příspěvek na stravování

  • Happy days

  • MultiSport kartu

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Nástup možný ihned

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.