Nocolok specialista - náborový bonus 21.000 Kč

Jméno/Firma
MAHLE Behr
Pracoviště
Víta Nejedlého 1471, Mnichovo Hradiště
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
17. 10. 2024

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Baví Vás technologie, procesy?
Pokud je Vaše odpověď "ANO", pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká a nemine?

  • Vytváření ergonomických pracovišť
  • Správa chodu technologií procesu letování a procesu povrchových úprav
  • Správa procesu a organizace letovacího materiálu
  • Podpora výroby při stavbě vzorků a nových projektů
  • Podpora FMEA
  • Vyznačení nového layoutu na pracovišti
  • Podpora pro ostatní podpůrná oddělení

Co od nového kolegy očekáváme?

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Zkušenost v oboru
  • Aktivní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • Znalost FMEA, Six Sigma
  • Znalost AutoCad výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

  • Náborový bonus až 21. 000,- Kč
  • Stabilní zaměstnání a zajímavé finanční ohodnocení
  • Podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Stravovací paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč/měsíc
  • Dovolená 25 dnů

Nástup možný IHNED, ale na dobrého kolegu/kolegyni si rádi i počkáme!