Účetní / asistentka v účtárně

Jméno/Firma
HRAL s.r.o.
Pracoviště
Do Čertous 2998/17, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Účetní / asistentka v účtárně

Společnost podnikající v tuzemské nákladní dopravě a správě vlastních nemovitostí hledá do svého týmu nové kolegyně/kolegy na pozici finanční účetní.

Náplň práce (bude rozděleno mezi 2 zřizované pozice):

- zpracování došlých faktur, příprava pro interní schválení a podkladů pro úhrady (vše elektronicky v jednom systému)

- účtování přijatých faktur

- interní komunikace při rozúčtování faktur na jednotlivá střediska

- vystavování faktur na základě podkladů z provozního oddělení

- účtování bankovních výpisů

- kontroly před uzávěrkou DPH (zůstatky účtů DPH, údaje KH)

- inventury vybraných účtů při účetní závěrce

- spolupráce při finančních auditech a kontrolách

- v rámci zastupitelnosti zaučení do účtování ostatních dokladů

- u správy vlastních nemovitostí:

o správa nájemních smluv

o příprava podkladů pro účtování nájmů

o odečty měřidel + podklad pro vyúčtování služeb

o vyúčtování služeb nájemníkům

- týmová komunikace při řešení účetních případů

Výhodou znalost programů: Harmonik, iDOL, WFLOW.

Požadujeme:

- SŠ ekonomického směru

- zkušenost v oblasti účetnictví

- uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)

- znalost účetních a daňových předpisů pro ČR

- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

- týmový přístup

Nabízíme:

- pracovní smlouva na plný úvazek

- flexibilní začátek a konec pracovní doby

- příspěvky na penzijní spoření / životní pojištění

- příspěvky na dopravu

- notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití

- zajímavá různorodá práce

- nástup od 01.11.2024 (po dohodě možnost zaučování v průběhu 10/24)