asistentka back-office pro tuzemský obchod

Jméno/Firma
PROMA REHA, s.r.o.
Pracoviště
Riegrova 342, Česká Skalice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého obchodního týmu - zaměstnance na pozici ASISTENT/KA BACK OFFICE s možností zkráceného pracovního úvazku. S místem výkonu práce Česká Skalice. Jeho/jejím hlavním úkolem bude podpora obchodního týmu.

Náplň práce:

· tvorba cenových nabídek

· zpracování veřejných zakázek

· zadávání objednávek do systému

· komunikace se zákazníky a jejich podpora při výběru zdravotních pomůcek

· podpora obchodních zástupců v terénu

Požadujeme:

· SŠ vzdělání s maturitou (obor ekonomie nebo administrativa)

· komunikativní schopnosti a ochota učit se novým věcem

· samostatnost a spolehlivost

· znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

· znalost práce v informačním systému Helios Orange

Nabízíme:

· zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti

· příjemné pracovní prostředí

· 25 dní dovolené

· stravenkový paušál

· možnost i na zkrácený pracovní úvazek

Nástup:

· ihned nebo dohodou

Typ pracovního poměru: Práce na plný / zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou (záskok za mateřskou dovolenou)

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Požadované vzdělání: SŠ

Mzdové rozpětí: Od 30.000 Kč

Nástup: Ihned