Social Media Ads Specialist CZ/SK (JPO11478)

Jméno/Firma
Alza.cz a.s.
Pracoviště
Jankovcova 1522/53, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština, Slovenština
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáme parťáka, který se na sociálních sítí cítí jako ryba ve vodě. Potřebujeme kreativce s analytickou duši, která se nebude bát přicházet s novými nápady a bude sledovat poslední trendy v oboru. Tvá analytická stránka by měla být doplněna i o kreativitu, strategické uvažování a schopnost ponořit se do vyhodnocování.

A koho hledáme?

  • Jsi spolehlivý/á a zodpovědný/á, umíš vnímat celý kontext a navrhnout i své vlastní řešení. Máš drive a neustále nové nápady.
  • Ideální bude, když budeš mít už alespoň 1 rok zkušeností se správou kampaní na sociálních sítích, včetně jejich nastavení, kontrolu a vyhodnocování.
  • Baví tě data a čísla, umíš v nich nacházet souvislosti. Analýzu a optimalizaci reklam už máš celkem v malíku a běžně tě zajímá, jak se jim vede.
  • Znáš nástroje jako Ads Manager a Google Analytics, ve kterých si reklamy také umíš vyhodnotit. Pokud se umíš pohybovat i v Looker Studio reportech, moc mile nás překvapíš.
  • Hledáme tak trochu i kreativce, kterému není cizí psát poutavé texty, a zároveň nadšence, který se umí orientovat ve výkonnostním marketingu a metrikách (CTR, PNO, ROI…).
  • Přejeme si, aby tě správa reklam opravdu bavila, aby ses chtěl/a učit novým strategiím, aby ti nevadila exekutiva spojená s danou pozicí a abychom se na tebe mohli spolehnout.
  • V Alze je spousta prostoru pro růst a posun. Hledáme tedy někoho, kdo tuhle příležitost chytí za pačesy.
  • Znalost dalších jazyků jako slovenštiny nebo němčiny výhodou, ale ne podmínkou.

Jaká je pracovní náplň?

  • Budeš vytvářet a spravovat reklamní kampaně na našich sociálních sítí.
  • Analyzovat a vyhodnocovat úspěšnost komunikace a kampaní (Meta, TikTok, X nebo LinkedIn).
  • Spolupracovat a komunikovat s ostatními odděleními na marketingu. Podílení se na vymýšlení originálních kampaní a jejich grafického zpracování.
  • Objevovat nové možnosti na sociálních sítích a neustále všechno testovat, testovat a ještě jednou testovat.

Jací jsme?

  • Řekli bychom o sobě, že máme volné ruce v tom, co vytváříme a zároveň chápeme, že výsledky jsou důležité.
  • Snažíme se být samostatní, ale hodně se ptáme na neznámé a pomáháme si.
  • Zároveň jsme obchodní firma, a tak hledáme toho, kdo chápe, že optimalizace kampaní a maximalizace jejich výkonu je opravdu důležitá.
  • Chceme, aby tě bavila čísla a tvé analytické schopnosti byly na jedničku s hvězdičkou.
  • Na sítích chceme být aktuální, jsme pro každou srandu a nenecháme si ujít žádný dobrý meme.
  • Je s námi zábava v práci i mimo ni (např. u nějakého dobrého jídla a pitíčka).

Proč dělat social media u nás?

  • Dáme ti na začátek buddyho, který ti se vším pomůže.
  • Můžeš testovat, zkoušet novinky na trhu, a pokud to bude fungovat, máš velmi štědrý rozpočet na své kampaně.
  • Máme pravidelné meetingy, školení, sdílíme si know-how, pomáháme si.
  • Máme kanceláře s živými stromy, fotbálkem, posilovnou a meetingy probíhají hlavně v naší firemní kavárně.
  • Nabízíme 4 týdny dovolené plus dalších 5 Whatever days.