Kontrolor výroby montovaných domů

Jméno/Firma
ANFRI TRADE s.r.o.
Pracoviště
Jablonné v Podještědí
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
17. 10. 2024

Máte rádi ve všem pořádek a naplňuje Vás, když "máte věci pod kontrolou"? Pokud ANO, možná jste tím správným člověkem do našeho stabilního týmu.

Co Vás čeká

V našem výrobním areálu na vás čeká rozmanitá práce při které rozhodně nebudete nudit. Pod kontrolou budete mít dodržování specifikace a výrobních standardů našich montovaných domů. Budete úzce spolupracovat s naším koordinátorem výroby a zhotoviteli ve výrobě.

Požadujeme od Vás

- svědomitost, pečlivost, odpovědnost za stanovené cíle a hlavně "jednání na rovinu"

Co Vám můžeme nabídnout

Různorodou pracovní náplň se kterou Vám den uteče "jako voda". Plnou podporu při zaučování. Nadstandardní platové ohodnocení. Zázemí stabilní firmy, která má za sebou realizaci více než sto montovaných domů. Kolektiv férových lidí, pozitivní náladu na pracovišti ve výrobním areálu uprostřed přírody.