Technik realizace TZB

Jméno/Firma
INT CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Řízení realizačních zakázek v oboru TZB (vzduchotechnika, chlazení a vytápění) v rámci celé ČR.
  • Zajištění a řízení montážních kapacit.
  • Příprava dodávek a materiálu pro vlastní realizaci.
  • Vyhotovení smluvní dokumentace SOD, objednávek a jejich dodatků, harmonogramů, kontrola nákladů dle rozpočtu.
  • Zpracování cenových nabídek včetně vytváření rozpočtů.
  • Organizační a koordinační činnost na stavbě, účast na kontrolních dnech, vedení stavebního deníku, komunikace se zákazníkem.

Požadujeme:

  • Úplné střední odborné vzdělání nebo SŠ/VŠ
  • Min. 3 roky praxe (zkušenost v oboru výhodou)
  • Znalost práce na PC (MS Office, Internet, Email)
  • Orientace ve stavebních výkresech a v technické dokumentaci
  • Organizační dovednosti
  • Samostatnost
  • Časová flexibilita a ochota cestovat
  • Komunikativnost a schopnost reprezentovat zaměstnavatele
  • Loajalita k zaměstnavateli

Nabízíme:

  • Nadstandartní finanční ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání
  • Dovolená 25 dnů
  • Pružná pracovní doba
  • SICK DAYS
  • Osobní automobil, PC – notebook, mobilní telefon
  • Podpora dalšího vzdělávání, školení