OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Jméno/Firma
SUYS Czechia s.r.o.
Pracoviště
Velká Bíteš
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
17. 10. 2024

Jsme SUYS – Tvoříme budoucnost stínicí techniky ve Velké Bíteši

Na světovém trhu působíme už půl století, v České republice vyrábíme venkovní stínění, vrata a sítě proti hmyzu více než 28 let. Velkou výhodou SUYS ve Velké Bíteši je nezávislost. Naše produkty nejen vyrábíme, ale i vyvíjíme. Staráme se o ně od návrhu po kompletaci a expedici hotových produktů našim B2B zákazníkům. Velikost firmy dává zaměstnancům možnost pochopit propojení mezi odděleními a přímo se podílet na tvorbě kvalitních produktů, na které můžeme být právem hrdí.

Jsme parta lidí, kteří chodí do práce rádi. Nejvíce si vážíme atmosféry, kterou jsme si za dlouhá léta vytvořili. Jednou z našich důležitých hodnot je důvěra. Ve firmě si věříme a máme jeden v druhém oporu, proto i od vás očekáváme zodpovědný přístup k práci.

Nejlépe se u nás cítí lidé, kteří umí myslet v souvislostech a mají chuť realizovat vlastní nápady. Řada projektů probíhá napříč různými odděleními a je pro nás důležité, abyste rádi pracovali ve flexibilních teamech. Pokud hledáte možnost realizace v pracovním životě, dejte nám o sobě vědět. Rádi se s vámi seznámíme.

Co budete dělat?

Prodej v oboru stínící techniky a rolovacích systémů
Péče o svěřené zákaznické portfolio, vyhledávání nových obchodních příležitostí
Prezentace výrobků, propagace obchodní značky
Budování a upevňování vztahů se zákazníky, technické poradenství, reporting, znalost trhu a konkurence

Co potřebujeme?

Znalost němčiny či angličtiny výhodou
Zkušenosti z oblasti prodeje, středoškolské vzdělání, praxe v oboru stínící techniky výhodou
Schopnost samostatného plánování a samostatné analýzy, technické myšlení
Zkušenost s MS Office, ŘP skupiny B
Spolehlivost a důslednost, časová flexibilita, ochota cestovat, příjemné vystupování

Co nabízíme?

Spolupodílení se na rozvoji středně velké dynamicky se rozvíjející firmy
Motivační finanční ohodnocení dle dosahovaných obchodních výsledků
Automobil, mobilní telefon, notebook
Práce v mladém kolektivu
Stravování ve firemní jídelně, zaměstnanecké benefity, dovolená navíc, příspěvek na penzijní fond, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, motivační bonusy
Smlouvu na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned
Pracoviště: Velká Bíteš + ČR