VEDOUCÍ HR-oblast PRAHA VÝCHOD (JIH)

Jméno/Firma
mBlue Czech, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
17. 10. 2024

Naším klientem je úspěšná rozvíjející se společnost s působností ve Středočeském kraji, jejímž hlavním zaměřením je akcent zejména na oblast energetiky, elektroniky, fotovoltaického průmyslu a TZB.

Jaké jsou vaše hlavní úkoly a náplň práce:

  • plánování strategického rozvoje v oblasti firemního HR ve spolupráci s nadřízeným
  • dohled nad průběhem HR procesů a činností vč. nastavení mzdové firemní politiky
  • přímá spolupráce s řediteli jednotlivých úseků
  • dohled nad mzdovou agendou – přímá spolupráce se zpracovatelem mezd (outsourcing případně interní mzdová účetní)
  • perfektní znalost mzdové problematiky a zpracování mezd
  • nastavení spolupráce s agenturami, portály zprostředkující nové zaměstnance
  • dohled nad provizemi a platbami vůči těmto subjektům
  • dohled nad plánem náboru versus průběhem výběrových řízení, včasnost reakcí vůči kandidátům, monitoring průběhu výběrových řízení – zajištění kvalitního výběru zaměstnanců
  • zodpovědnost za náklady z HR a mzdových činností
  • zajištění rozvoje zaměstnanců (vč. plánu vzdělávání)
  • nastavení a řízení procesu adaptace nových zaměstnanců
  • řízení a správa benefitního systému
  • zajištění reportingu směrem k vedení společnosti-personální reporting, mzdový reporting
  • zajištění přípravy akcí pro zaměstnance (teambuildingy, rodinné akce atd.)
  • zaštítění či kooperace na dalších personálních projektech (dotační, návštěva škol, náborové akce)
  • podpora ostatních vedoucích v pracovněprávní problematice a dalších náležitostech
  • podpora a úzká spolupráce se všemi manažery a vedoucími v HR oblasti (nábor,
  • školení, rozvoj, odměňování, komunikace apod.)
  • realizace personálních otázek v souladu s platnou legislativou ČR
  • vedení týmu podřízených (2)
  • realizace, nastavení a správu KPI
  • správa a tvorbu vnitrofiremních směrnic v oblast HR a mezd

Zaujala vás tato" challenge" pozice v dynamickém firemním prostředí? Máte přímé zkušenosti s obdobnou HR manažerskou rolí, strategickou vizi k dalšímu rozvoji klienta v oblasti HR? Optimálně oblast Praha Východ, Jih Prahy.

ANO?

Pak prosím zašlete vaše CV a motivační dopis nebo mi zavolejte k projednání vašeho profilu a posouzení vaší relevantnosti směrem k této pozici-vedoucí HR.