ABAB Developer (SAP S/4 HANA)- Zkušený Developer

Jméno/Firma
Kingspan a.s.
Pracoviště
Vážní 465, Hradec Králové
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

Vývoj a údržba řešení pro SAP S/4 Hana s využitím jazyka ABAP.
Analýza a implementace obchodních požadavků ve spolupráci s funkčními týmy.
Aktivní účast na celém procesu vývoje softwaru, včetně návrhu, kódování, testování a dokumentace.
Podpora a zajištění stabilního provozu SAP systémů, včetně úprav a optimalizací.
Řešení technických problémů a návrh vylepšení pro efektivnější provoz.

Kvalifikace:

Vzdělání: Vysokoškolské vzdělání v oboru Informatika, Informační technologie nebo příbuzném oboru (nebo odpovídající praxe).

Zkušenosti: Minimálně 3 roky praxe v programování, ideálně se zaměřením na ABAP a SAP S/4 Hana.

Dovednosti:
Pokročilé analytické a řešitelské schopnosti.
Výborné komunikační schopnosti v anglickém jazyce na úrovni B2 nebo vyšší.
Silné zkušenosti s programovacími jazyky, zejména pokud jde o ERP systémy.
Znalost ABAP jazyka a zkušenost s SAP prostředím je preferovaná.
Schopnost pracovat s databázemi a SQL.

Co nabízíme:

Konkurenční plat odpovídající úrovni zkušeností.
Stabilní pracovní prostředí s podporou od zkušeného IT týmu.
5 týdnů placené dovolené.
Možnosti odborného vzdělávání a přístupu k IT školením.
Místní kantýna s nabídkou jídel.
Možnost práce z domova po zkušební době.
Ideální kandidát:

Disponuje alespoň třemi roky praxe v oblasti programování.
Má zkušenost s ABAP a SAP prostředím, nebo je ochotný rychle se adaptovat.
Dokáže efektivně pracovat samostatně i jako součást týmu.
Má motivaci pro další profesní růst a rozvoj.