IT SPECIALISTA

Jméno/Firma
Green Gas DPB, a.s.
Pracoviště
Rudé armády 637, Paskov
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • správa Microsoft SQL a jiných databází na administrativní úrovni, úprava a návrh datových modelů, tvorba SQL dotazů,

  • správa ERP Helios Nephrite na úrovni administrátora/správce systému,

  • uživatelské úpravy ERP systémů, reporty, tvorba formulářů, filtrů,

  • podílení se na provozu, podpoře a dohledu nad ICT systémy využívanými ve společnosti ve spolupráci s dodavatelskými subjekty a servisními partnery,

  • podpora koncových uživatelů v oblasti ICT a ERP Helios.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ ekonomicko-technického směru se zaměřením na ICT, vhodné pro absolventy s chutí se učit a vzdělávat ve firemním prostředí, prioritně v oblasti vývoje ERP a SCADA,

  • všeobecný přehled v oblasti ICT, obecné znalosti prostředí, sítí, služeb a komunikačních protokolů,

  • analytické myšlení, schopnost týmové práce, spolehlivost, komunikativnost,

  • aktivní znalost anglického jazyka,

  • řidičský průkaz sk B.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou,
  • příležitost k odbornému profesnímu a osobnímu růstu,

  • pružná pracovní doba,

  • velmi přátelské prostředí se zaměřením na týmovou spolupráci,
  • adekvátní mzdové odhodnocení odpovídající požadované odbornosti,

  • zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy a motivující systém benefitů: zkrácená pracovní doba 37,5 h týdně, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění až 26 400 Kč za rok, stravenkový paušál ve výši 116 Kč za jednu směnu, jubilejní odměny životní a pracovní, příspěvek na volnočasové aktivity od 2 000 Kč do 7 000 Kč za rok, příspěvek na rekreaci dětí 2 000 Kč, sick days, právní a daňová poradna a další,

  • nástup možný ihned nebo dle dohody.