Všeobecná sestra pro plazmacentra EUROPLASMA v Praze

Jméno/Firma
EUROPLASMA s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina, Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáte práci v týmu, který denně pomáhá tisícům pacientů zlepšovat kvalitu jejich života?

Naše dárcovská centra krevní plazmy EUROPLASMA jsou soukromá zdravotnická zařízení transfuzní služby, která působí v České republice již od roku 2009. V současné době provozujeme tři dárcovská centra krevní plazmy v Praze na Chodově, na Černém Mostě a Zličíně. Níže info o centrech, kam hledáme sestřičky.

Jaká může být Vaše náplň práce?

Příjem, registrace a péče o dárce během odběru
Provádění aferetických přístrojových odběrů krevní plazmy vč. dalších souvisejících činností
Správa dat dárců a odběrů
Obsluha přístrojů používaných při odběru a zpracování krevní plazmy
Dodržování hygienických předpisů a pravidel

Jaké by měly být Vaše zkušenosti a dovednosti?

- zdravotnická SŠ/VOŠ/VŠ - všeobecná sestra
- trestní bezúhonnost,
- samostatnost,
- zodpovědnost,
- schopnost týmové spolupráce,
- proklientský přístup,
- příjemné vystupování

- připravenost k výkonu práce ve všech třech pražských lokalitách v případě potřeby

Co Vám můžeme nabídnout?

- zázemí stabilní a dlouhodobě fungující společnosti se zahraničním vlastníkem,
- moderní a příjemné prostředí
- motivační finanční ohodnocení,
- výkonové prémie + benefity,
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days,
- stravenky v hodnotě 110,- ve formě stravenkové karty
- teambuildingové akce,
- výborná dopravní dostupnost
- více o bonusech pro zaměstnance se dozvíte u osobního pohovoru

  • Černý Most - DPČ
  • Chodov HPP
  • Zličín HPP

Uvedená mzda se vztahuje na plný úvazek.

Místo: Dárcovské centrum krevní plazmy OC Černý Most, Metropole Zličín a Westfield Chodov

Nástup ihned, v průvodním dopise prosím, specifikujte centrum, o které máte zájem. Děkuji