Junior specialista nákupního oddělení (možnost zkráceného úvazku)

Jméno/Firma
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Pracoviště
Nákupní 444/6, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do našeho obchodního oddělení hledáme pracovitého, pozitivně naladěného a komunikativního člena teamu, který je ochoten učit se novým procesům a informačním programům. Rádi uvítáme i čerstvé absolventy/absolventky po maturitě.

Požadujeme:

  • Základní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem podmínkou
  • Dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • Příjemné vystupování
  • Komunikativní osobnost, smysl pro zodpovědnost
  • Flexibilitu, loajalitu, ochotu učit se novým věcem
  • Ukončené SŠ vzdělání

Náplň práce:

  • Příprava podkladů k marketingovým produktovým akcím a jejich vyhodnocení
  • Zadávání a aktualizace údajů v systému
  • Komunikace s pobočkami (CZ/SK), mateřskou společností v Německu, s dodavateli apod.

Nabízíme:

  • Důkladné zaškolení
  • Samostatná a zajímavá práce
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost profesního růstu v rámci společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč
  • Jazykový kurz NJ
  • Benefity - balíček pro zaměstnance dle nastavení a pravidel společnosti
  • Dovolená navíc nad rámec zákona - dle nastavení a pravidel společnosti

Pracoviště:

Praha 10 - Štěrboholy, Nákupní centrum EUROPARK

Nástup:

Ihned, případně dohodou

Máte zájem u nás pracovat?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a zároveň splňuje uvedené požadavky, zašlete nám laskavě své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře v českém jazyce.

V případě, že Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.