Projektový/á manažer/ka (Junior/Senior)

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pro našeho významného klienta, lídra v technicko-environmentálním poradenství a udržitelném rozvoji v oblasti stavebnictví a realit, hledáme Projektového manažera (Junior/Senior).

Pokud vás láká práce v mezinárodní společnosti, kde je angličtina na denním pořádku, a máte zkušenosti na této pozici, neváhejte a čtěte dál!

ID: a0tbI000008FZDlQAO

Popis pozice
* Spolupráce s týmem projektového managementu vč. externích partnerů.
* Zpracování Manuálu projektu (Project Handbook).
* Organizace a vedení jednání a kontrolních dnů.
* Příprava plánu realizace projektu, kontrola a vyhodnocování plnění projektu.
* Zpracování a vyjednávání smluv s dodavateli, nájemci a dalšími účastníky projektu.
* Řízení nákupu ve spolupráci s Cost consultanty.
* Spolupráce s Technickým dozorem investora na projektové dokumentaci a kontrole kvality prací.
* Organizace předání díla investorovi.

Váš profil
* VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví.
* Zkušenosti v projektovém managementu na českém trhu Junior/Senior: 3-5 / +5-7 let (např.: administrativní budovy, multifunkční a obchodní centra, fit out kanceláří/hotelů nebo jiných komerčních budov…).
* Dobrý a praktický přehled o procesech projektového managementu a technických aspektech výstavby a rozvoje budov.
* Výborná znalost českého jazyka (jak mluveného, tak psaného).
* Velmi dobrá znalost angličtiny (aktivní používání v mluvené i psané formě).
* Dobré analytické a komunikační dovednosti.
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
* Flexibilní přístup, ochota cestovat v krátkodobém horizontu.
* Řidičský průkaz skupiny B.

Naše nabídka
* Platové ohodnocení v rozmezí 40 - 100 000 Kč/měsíc, dle zkušeností (Junior/Senior).
* Kvartální bonusy.
* Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
* Výborná dostupnost v centru Prahy.
* Příjemné pracovní prostředí v dynamickém týmu.
* Možnost práce na zajímavých českých i zahraničních projektech.
* Relaxační zóny (herna,minitenis, posilovna).
* Práce v krásných moderních kancelářích.
* Příležitost pro kariérní růst.
* Flexibilní pracovní doba.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na stravování.
* Občerstvení na pracovišti.
* Kurzy cizího jazyka přímo na pracovišti.
* Odborné vzdělávání – bohatá škála kurzů.
* Firemní akce.

Kontakt
Michaela Macúchová
Ovocný trh 573/12 Praha-Staré Mesto 110 00
Mobil: +420731661211