Interní auditor - junior

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pro našeho klienta, úspěšnou finanční společnost, hledáme pečlivého a zodpovědného kolegu, který se stane klíčovým článkem v Compliance týmu a pomůže zefektivnit a zlepšovat interní procesy. Pokud máš dobré analytické dovednosti, smysl pro detail a zkušenosti v oblasti kontrol, pak bys mohl být právě tím, koho hledáme!

ID: a0tbI0000084qeXQAQ

Popis pozice

  • Účast na zajímavých projektech: Budeš spolupracovat na projektech napříč společností zaměřených na permanentní kontroly.
  • Organizace auditů: Zajišťuješ podporu a organizaci auditů prováděných auditory z holdingu nebo externími auditory.
  • Spolupráce s Risk Manažerem: Aktivně se podílíš na rozvoji a dohledu nad oblastí permanentních kontrol.
  • Dohled nad termíny: Budeš sledovat dodržování termínů pro splnění akčních plánů v portálu permanentních kontrol.
  • Integrace kontrol: Zabezpečuješ integraci permanentních kontrol do nových aktivit společnosti a podílíš se na tvorbě a aktualizaci procedur.
  • Školení a podpora: Čeká tě školení delegátů a zodpovědných osob za provádění kontrol v jednotlivých odděleních.
  • Kontroly druhého stupně: Vytváříš plány kontrol a provádíš audity dle stanovených termínů.

Váš profil

  • Zkušenosti s interními kontrolami
  • Znalost AJ alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Orientace na výsledek a schopnost uvažovat v souvislostech

Naše nabídka

  • Motivující měsíční mzda
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Home office až 2 dny v týdnu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Individuální jazykové kurzy, odborná školení na podporu vašeho profesního a osobního rozvoje
  • Další benefity: stravenky, Cafeteria benefity, možnost využití Multisport karty, příspěvek na penzijní připojištění a další

Nástup možný ihned.

Kontakt
Michaela Lainová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 - Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120