Manažer skladu / Vedoucí skladu

Jméno/Firma
Egibi s.r.o.
Pracoviště
Krnov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Polština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Máte zkušenosti s logistikou a řízením skladu?

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí/Manažer skladu, který bude mít plnou zodpovědnost za logistiku, expedici a příjem zboží.

Náplň práce:

  • Plná zodpovědnost za chod skladu (logistika, příjem a expedice zboží)
  • Řízení skladových operací a organizace práce v týmu
  • Zajištění efektivního toku materiálu a zboží
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti
  • Optimalizace skladových procesů a inventarizace
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a provozních předpisů

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Schopnost vést tým a efektivně komunikovat
  • Organizační a logistické schopnosti
  • Znalost práce s počítačem (MS Office, skladový software)
  • Znalost podnikového programu POHODA výhodou

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání v dynamické firmě
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu

Místo výkonu práce: Karla Čapka 25, Krnov