Klinický psycholog pro dospělou klientelu

Jméno/Firma
ESET
Pracoviště
Úvalská 3411/47, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Klinika ESET Praha hledá atestovaného klinického psychologa!

Chcete rozvíjet svou kariéru v prestižní klinice a pracovat s dospělou klientelou? Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru klinické psychologie a psychoterapie, hledá atestovaného klinického psychologa na plný úvazek (1,0).

Náplň práce:

  • Vedení skupinových terapií
  • Individuální psychoterapie s dospělými klienty
  • Psychologická vyšetření a diagnostika
  • Uvítáme, pokud máte alespoň sebezkušenostní část výcviku za sebou

Co nabízíme:

  • Atraktivní platové ohodnocení – vstupní plat dle dohody, po zapracování 70-90 tis. Kč měsíčně (v závislosti na kvalifikaci)
  • Smlouvu na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené pro vaši regeneraci a odpočinek
  • Stravenky a další zaměstnanecké výhody
  • Vzdělávací kurzy a školení – podporujeme váš odborný růst
  • Příspěvek na vzdělání, abyste mohli dále rozvíjet své dovednosti a znalosti
  • Práce v podnětném a podporujícím prostředí s možností osobního a profesního rozvoje

Co požadujeme:

  • Atestaci v oboru klinické psychologie
  • Schopnost samostatné práce a chuť rozvíjet své odborné dovednosti
  • Zkušenost s psychoterapií, vítáme alespoň sebezkušenostní část výcviku

Pokud chcete být součástí renomované kliniky a podílet se na odborné péči o dospělé klienty, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na spolupráci s vámi!