Servisní technik - zahraniční cesty, i pro absolventy, 5 týdnů dovolené

Jméno/Firma
Novitim
Pracoviště
Pardubice
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáte zajímavou příležitost, kde poznáte svět a využijete angličtinu?

Přijmeme servisního technika! Láká vás poznávat svět? Hledáme dalšího parťáka, který bude řešit servis technologií u našich zákazníků nejen tady u nás, ale především ve světě. Máte elektrotechnické vzdělání a jste flexibilní? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Servis technologií a jejich instalace u klientů

  • Testování funkčnosti a případně řešení vyskytnutých technických závad

  • Výjezdy hlavně na zahraniční cesty (kratší i delší pobyty) do celého světa

  • Komunikace v češtině, i v angličtině - pro domluvu se zákazníky

  • Poskytnutí technického poradenství

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení dle zkušeností

  • Spolupráci i pro čerstvé absolventy

  • Využití anglického jazyka

  • HPP spolupráci

  • Možnost poznávat svět při zahraničních pracovních cestách

  • Mobil, notebook

  • 5 týdnů dovolené

  • Home office

  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravování…

  • Využití jazykových kurzů pro zdokonalování angličtiny

  • Další příjemné benefity

  • Nástup dle domluvy

  • Pracoviště v Pardubicích

Požadujeme

  • Elektrotechnické vzdělání s platným osvědčením o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)

  • Flexibilitu - poznáte s námi svět na zahraničních cestách u klientů

  • Schopnost domluvit se anglicky - na zahraničních servisech

  • Samostatnost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Novitim s.r.o., sídlem Olšanská 54/3, Praha, zpracovávala vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Pokud máte otázky k vaší kariérní cestě nebo váháte, která pozice a oblast vám sedne nejlépe, udělejte si naši analýzu osobnosti. Diagnostika vám odhalí vaše silné stránky a role, ve kterých se cítíte nejlépe. V případě zájmu se nám ozvěte TADY .