Provozní elektrikář/ka pro strojní zařízení

Jméno/Firma
ČEVAK, a.s.
Pracoviště
České Budějovice
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

  • České Budějovice - Dolní

  • Plný úvazek

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • odstraňování závad, prevence a údržba elektrických zařízení na vodohospodářských zařízeních na Českobudějovicku

  •  provádění běžných a středních oprav, revizí a preventivních prohlídek elektro zařízení na vodohospodářských objektech

  • provádění opravy na zařízeních ve výškách, např. vodojemy, světelná osvětlení

  • vedení evidence a zodpovědnost za bezpečnost provozu elektrických zařízení

  • pohotovostní služba

POŽADUJEME

  • vzdělání SŠ/SO s výučným listem

  • vyhláška 194/2022Sb (dříve 50 § 6) - slaboproud

  • praxe v oboru

NABÍZÍME

  • jednosměnný provoz: Po - Pá 7:00-15:00 (7,5hod/den)

  • příspěvek na stravování 107 Kč/den

  • příplatky za pohotovostní službu

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 dnů zdravotního volna

  • roční odměna - 13. plat

  • a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů

Zaujalo vás toto místo? Napište nám

kariera@cevak.cz

+420387761150