Vedoucí skladu - Adolfovice

Jméno/Firma
VentiAir
Pracoviště
Bělá pod Pradědem
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Organizování a řízení týmu pracovníků skladu,

  • Zajišťování dodržování postupů a standardů při příjmu a výdejů materiálu,kontrole kompletnosti dodávek, úplnosti dodacích dokladů,

  • Zodpovědnost za dodržování postupů a harmonogramu při nakládkách avykládkách

  • Optimalizování interních procesů a systému kontroly a efektivní využívánískladovacích prostor,

  • Zodpovědnost za proces a dodržování řádné inventarizace materiálu ařízení periodické inventarizace materiálu

  • Spolupráce s oddělením nákupu a kvality při řešení nesrovnalostí vkompletnosti nebo kvalitě dodávek jako první eskalační článek,

  • Zajišťování pravidelných revizních kontrol technických prostředků azařízení, spolupráce při zásadách bezpečnosti práce a požární ochrany

  • Hodnocení a rozvoj podřízených zaměstnanců

Požadujeme:

  • Praxe minimálně 3 roky na vedoucí pozici ve skladě výhodou

  • Silný leadership

  • Výborné organizační, řídící a komunikační schopnosti

  • Analytické myšlení, systematický přístup, svědomitost, pečlivost, flexibilita,vysoké pracovní nasazení

  • Orientace na výkon a neustálé zlepšování

  • Práce na PC

  • Jazykové znalosti (alespoň jeden jazyk): angličtina - středně pokročilá, polština - středně pokročilá

  • Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení

  • Standardní vybavení - mobil, notebook

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Příspěvek na stravování

  • Přátelsky tym

  • Zázemí stabilní české společnosti s mezinárodní působností

  • Hrubá mzda 35 000-45 000 Kč/měsíc

  • Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, pracovní oblečení

Místo pracoviště:

  • Adolfovice 512 (část obce), Bělá pod Pradědem, okres Jeseník

  • Práce na plný úvazek, na dobu neurčitou

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří mají chuť pracovat u předního českého výrobce VZT jednotek. Jste to právě vy, koho potřebujeme? Pokud ano, pak nám prosím pošlete Váš životopis včetně průvodního dopisu na job@ventiair.com.