Sálová sestra, Brno

Jméno/Firma
EuroPainClinics Praha
Pracoviště
Brno
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
17. 10. 2024

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno přijme novou kolegyni/kolegu na pozici SÁLOVÁ SESTRA

Kdo jsme

Specializovaná pracoviště EuroPainClinics poskytují již více než deset let komplexní zdravotní péči a ucelený systém intervenční léčby bolesti se zaměřením na bolest zad (precizní diagnostika + terapie + navazující systém fyzioterapeutické péče). Při léčbě využíváme široké spektrum miniinvazivních a perkutánních endoskopických výkonů pod kontrolou RTG-C ramene a videonavigace. Svým zaměřením jsou pracoviště EuroPainClinics jediná klinická zařízení tohoto typu v České republice, kde poskytujeme vysoce kvalitní, inovativní a efektivní zdravotní péči hrazenou zdravotními pojišťovnami. www.europainclinics.cz.

Co od Vás požadujeme

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona 96/2004 Sb.

  • Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

  • Příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost, empatii a zájem o obor

  • Vysoce zodpovědný přístup, schopnost samostatné práce i práce v týmu

Co je Vaší výhodou (nikoliv však podmínkou)

  • Specializační vzdělání v oboru perioperační péče

  • Specializační vzdělání v oboru intenzivní péče (ARIP)

Náplň práce zahrnuje

  • Práce sestry na zákrokovém sále pracoviště miniinvazivních a endoskopických výkonů na páteři (příprava instrumentaria, zdravotnických prostředků a jiného potřebného materiálu a pomůcek pro realizaci výkonů, provádění specializovaných sterilizačních a dezinfekčních postupů, perioperační péče o pacienta atd.)

  • Komunikace s pacienty

Co Vám nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Práci na částečný pracovní úvazek 0,4 (2 dny v týdnu)

  • Jednosměnný provoz

  • Dovolená dle výše pracovního úvazku 0,4, tj. 12 dní

  • Platové podmínky: 20.000 - 22.000 Kč brutto/měsíc

  • Místo práce: Brno

  • Komplexní zaškolovací proces

  • Benefity: stravenkový paušál, příspěvek až 1000 Kč na životní pojištění a penzijní připojištění, příspěvek na kartu Multisport

  • Bonus v rámci osobního hodnocení 4x ročně

  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

  Nástup možný ihned

Vaše profesní CV zasílejte prosím na adresu: pazour@europainclinics.com

V odpovědi prosím uveďte název pozice: „Sálová sestra - Brno“. Rádi se s Vámi setkáme k osobnímu dojednání nástupních podmínek.