ŘIDIČ ROZVOZU (skupina C/B)

Jméno/Firma
SOKOL FALCO
Pracoviště
Lukavice
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

SOKOL FALCO s.r.o.

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky a sterilizované salámy. Z důvodu rozšíření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu následující pozici:

ŘIDIČ ROZVOZU (skupina C/B) Jsi zkušený a spolehlivý řidič, který vlastní oprávnění třídy C? Chceš jezdit převážně po Česku, občas se podívat do sousedních zemí a být skoro každý večer doma? Nevadí ti příležitostně jet s dodávkou skupiny B? Pak hledáme právě tebe.

NÁPLŇ PRÁCE

- Zajištění bezpečného a včasného rozvozu výrobků z našeho skladu k našim klientům a obchodním partnerům.

- Nakládka a vykládka zboží na místo určení s ohledem na dodržení bezpečnostních standardů.

- Kontrola zásob a správa dokumentace související s rozvozem.

- Udržování výborných vztahů s našimi zákazníky a obchodními partnery.

POŽADUJEME

- Platné řidičské oprávnění třídy B, C a platnost profesního průkazu.

- Schopnost pracovat samostatně a v týmu.

- Dobré komunikační dovednosti.

- Spolehlivost a flexibilita.

NABÍZÍME

- Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.)

- Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy.

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

MZDA: 40 000 - 45 000 Kč

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Vížky 5, 538 21 Slatiňany (okres Chrudim)

Obor

Doprava, logistika a zásobování

Profese

Řidič

Místo pracoviště

Vížky 5 (část obce), Lukavice, okres Chrudim

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Hrubá mzda

40 000 - 45 000 Kč/měsíc

Benefity

  • Bonusy/prémie

  • Příspěvek na dovolenou

  • Mobilní telefon

  • Sleva na firemní výrobky/služby

  • Firemní akce

Telefon

602113613

Adresa

Vížky 5, 53821 Slatiňany - Slatiňany, Česká republika