Montér tepelných čerpadel s praxí

Jméno/Firma
SOLARINVEST - GREEN ENERGY
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

  • Středočeský kraj a okolí

Hledáme zkušené montéry tepelných čerpadel a klimatizační techniky. Jsme stabilní společností se zázemím společnosti PRE a.s. a zabýváme se návrhy, montážemi tepelných čerpadel a klimatizací již od roku 2009. Jsme velkoobchodní distributor a servisní partner výrobce tepelných čerpadel Panasonic AirCon, dále certifikovaným instalačním partnerem značek Samsung, Nibe a Stiebel - Eltron.

Přijmeme montéry s praxí, nebo montážní party na IČO pro dlouhodobou spolupráci

Náplň práce

  • montáže tepelných čerpadel do rodinných domů

  • elektromontážní/chlaďařské, jednoduché vodoinstalační práce

  • servis tepelných čerpadel

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání (min. vyučení)

  • řidičský průkaz sk. B

  • dobrý zdravotní stav

  • osvědčení dle vyhlášky č.50/1978, §6 velkou výhodou

  • certifikační zkoušky na F-plyny velkou výhodou

  • praxe v oboru elektro, chladírenské techniky nebo vodoinstalace výhodou

  • aktivní přístup, preciznost, odpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci na HPP nebo IČO

  • firemní auto včetně profesionálního nářadí

  • instalace dle projektu, nebo technické akceptace

  • plat 35 000 - 65 000 Kč měsíčně dle zkušeností a praxe

  • profesní školení a zkoušky

  • zázemí prosperující společnosti

  • příspěvek na stravování

  • práci na dobu neurčitou nebo práci na IČO - flexibilitu

  • nástup možný ihned