ČÍŠNÍK / SERVÍRKA na večerní servis do luxusní restaurace ZEM (NÁSTUPNÍ BONUS 10.000 Kč))

Jméno/Firma
Andaz Praha
Pracoviště
Senovážné náměstí 976/31, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Gastronomie a pohostinství
Vytvořeno
17. 10. 2024

Restaurace ZEM v centru Prahy na Senovážném náměstí hledá zkušenou posilu na pozici číšníka / servírku na večerní servis.

ZEM je místo, kde se setkávají chutě klasické české kuchyně a japonské kuchyně Izakaya. Obě kuchyně jsou autentické a proto si každý host odnese dvojnásboný zážitek. Nicméně zážitek nestavíme pouze na dobrém jídle a pití, ale také na prostředí a prvotřdním servisu. Naším cílem je z restaurace ZEM udělát místo, na které se vážou jen příjemné vzpomínky a místo, kam se budete rádi vracet!

Věříme, že za vším co děléme, stojí naši lidé... naši kolegové a přátelé. Nehledáme pouze zaměstnance, ale nového člena a parťáka s vášní pro gastronomii, který zapadne do našeho profesionílního týmu plného talentovaných lidí v kuchyni, cukrárně, na place, room servisu, back officu a celém hotelu Andaz. Společně tvoříme jeden velký tým, který táhne za jeden provaz a posouváme se každý den vpřed, abychom mohli našim hostům dopřát jen to nejlepší a ještě víc!

Jaká je náplň práce obsluhy na večerní servis?

  • Přivítat hosty a usadit je u stolu
  • Znát veškeré jídlo, pití a služby pro doporučení hostům
  • Odpovídat na dotazy hostů
  • Přijímat objednávky a podávat jídlo a nápoje podle stanoveného postupu
  • Pracovat se systémem Micros
  • Přijímat platby a vydávat účty
  • Udržovat vztahy s hosty

Co od tebe očekáváme?

  • Zodpovědný a profesionální přístup k práci a hostům a kolegům
  • Vášen a chuť poskytnout ten nejlepší servis
  • Komunikativnost a jakkoukoliv komunikaci s hosty zvládnout i v angličtině
  • Předchozí zkušenost jako obsluha v luxusním pohostinství

A jaké benefity dostaneš?

  • 25 dnů dovolené
  • Nástupní bonus 10.000 Kč
  • Obědy a večeře zdarma
  • Uniformu na pracoviště, kterou Ti vždy vyčistíme
  • Multisport karta
  • Možnost vycestovat do zahraničí na "stáž" v rámci Hyatt hotelů. Vše potřebné zajistéme
  • 12 nocí kdekoliv po světě zdarma anebo s výraznou slevou v rámci hotelů Hyatt
  • Možnost si vyzkoušet ubytování přímo v hotelu s večeří v restauraci ZEM pro 2 osoby zdarma
  • Mzdu od nás dostaneš oficiálně na účet a dýška se spravedlivě rozdělí s týmem
  • Pravidelné tréninky a ochutnávky jídel a vín

Zaujala tě naše nabídka? Tak neváhej a vlož nám do odpovědi tvůj životopis a klidně k tomu můžeš něco připsat do zprávy.