Samostatná/ý účetní pro společnost s oceněním Global Top Emloyer

Jméno/Firma
Grau, Kovandová & Partners s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
17. 10. 2024

Hledáme šikovnou/ného účetní / účetního pro prestižní společnost NTT DATA Business Solutions!

Pro našeho klienta, globálního lídra v oblasti technologických inovací a SAP řešení, hledáme nového člena týmu na pozici Samostatný/á účetní. Hledáme pečlivého a zodpovědného člověka s vášní pro čísla a chutí stát se součástí týmu, který pomáhá firmám po celém světě dosahovat lepších výsledků.

Co vás čeká?

  • Účtování odběratelských faktur
  • Vedení upomínkového procesu
  • Příprava aging reportů pro mateřskou společnost a banku
  • Účtování rezerv, dohadných položek a časového rozlišení
  • Zpracování cestovních příkazů v SAP Concur
  • Práce s majetkem dle CAS a IFRS16 (včetně operativního leasingu aut)
  • Podpora hlavní účetní, spolupráce s CFO a finančním controllerem
  • Komunikace s auditorem a práce v systému SAP

Co od vás čekáme my?

  • Ekonomické vzdělání (SŠ/VOŠ/VŠ) a praxi v účetnictví alespoň 5 let (zkušenost v IT vítána)
  • Znalost české účetní a daňové legislativy, výhodou je IFRS a SAP
  • Pokročilou znalost MS Excel a AJ alespoň na úrovni B1 (NJ výhodou)
  • Schopnost samostatné i týmové práce, logické myšlení a pečlivost

A na co se u nás můžete těšit?

  • 5 týdnů dovolené a možnost home office
  • Příjemné pracovní prostředí s občerstvením na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění, služební telefon a notebook
  • Skvělá dostupnost kanceláří a přátelský tým, který vás podpoří

O společnosti

NTT DATA Business Solutions je vaším průvodcem v digitální transformaci. S více než 190 000 odborníky po celém světě a více než 30 lety zkušeností jsme vaším partnerem pro inovace a růst. Jsme certifikovaným SAP Platinum Partnerem, držiteli řady prestižních ocenění a hrdí nositelé titulu Global Top Employer.

Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme cestu, jak může vypadat vaše kariéra u nás. Těšíme se na vás!