Senior Legal Counsel

Jméno/Firma
PKF APOGEO Group
Pracoviště
Rohanské nábřeží 671/15, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
17. 10. 2024

Společnost PKF APOGEO Advisory, s.r.o. jako samostatná entita v rámci skupiny PKF APOGEO přijme uchazeče na pozici Senior Legal Counsel. Společnost nabízí své služby v oblasti forenzních auditů, veřejných zakázek, compliance, ESG či správy a řízení pohledávek, při jejichž poskytování využijete znalosti zejména z oblasti práva veřejných zakázek, práva obchodních korporacích, trestního práva hmotného, občanského práva hmotného a procesního, insolvenčního a exekučního práva.

Náplň práce

  • Spolupráce na provádění forenzních, interních, procesních a právních auditů, zejména v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • Zpracování právních analýz a stanovisek
  • Tvorba vnitřních směrnic v oblasti veřejných zakázek, GDPR, AML aj.
  • Účast na jednáních s klienty a prezentace závěrů auditů
  • Realizace školení v právních oblastech pro zaměstnance skupiny PKF APOGEO nebo pro klienty

Požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo
  • Praxi v právní oblasti minimálně 5 let po ukončení studia
  • Znalost práva veřejných zakázek
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Aktivní přístup k řešení problémů a samostatnost
  • Dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou a možností občasné práce z domova
  • Příležitost k seberealizaci, odbornému a profesnímu růstu
  • Multisport kartu
  • Přátelskou pracovní atmosféru
  • Teambuildingové aktivity
  • Nástup možný ihned nebo dohodou