Pracovník v soc. službách Domova sv. Kosmy a Damiána

Jméno/Firma
Charita Olomouc
Pracoviště
Wurmova 588/5, Olomouc
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
17. 10. 2024

Do naší služby Domov svatých Kosmy a Damiána v Olomouci hledáme kolegu. Staňte se členem našeho týmu!

Co vás čeká

  • v péči o klienty se budete střídat se svými kolegy v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní, noční služby, i víkendové směny, 12 hod směny)
  • práce s lidmi v obtížné sociální situaci, kteří potřebují Vaši pomoc a podporu a mohou být v některých ohledech nesoběstační
  • během své směny se stanete „správcem domova“
  • budete komunikovat s klienty a vědět, kdo je doma
  • budete kontrolovat pořádek a řešit nedostatky,administrativně- technické záležitosti
  • zajistíte podporu a pomoc při ubytování a stravování klientů
  • čeká Vás úzká spolupráce s 12 kolegy z týmu:
  • - při spolupráci se sociálními pracovníky budete řešit situaci jednotlivých klientů
  • - při spolupráci s pečovateli budete asistovat, někdy zastoupíte při péči o klienta
  • přebírání pošty a evidence plateb za služby ubytovaných
  • práce s ubytovanými klenty na noclehárnách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • pro tuto práci potřebujete absolvovat 150ti hodinový kurz pro pracovníky v sociálních službách (tento kurz si však můžete do 1,5 roku doplnit)
  • počítáme u Vás s trestní bezúhonností a uživatelskou znalostí práce na počítači.

Výhodou je, pokud máte

  • řidičské zkušenosti - skupina B
  • dobré komunikační schopnosti a umíte konstruktivně pracovat se stresem a dodržováním hranic s klienty.

Co vám můžeme nabídnout

  • práci, která dává smysl
  • dobré pracovní zázemí
  • vzdělávání, supervize a odbornou podporu
  • tým, který si vzájemně pomáhá a doplňuje se