Network engineer

Jméno/Firma
Mikenopa a.s.
Pracoviště
Rohanské nábřeží 671/15, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
17. 10. 2024

Pracovní nabídka

Network Engineer

Profil pozice a náplň práce

Navrhovat a vytvářet pokročilá síťová řešení
Cestovat ke klientům - mezinárodním hotelům
Samostatná instalace konfigurace navržených systémů LAN a Wi-fi

Požadavky a odborné znalosti

Především samostatnost a spolehlivost
Připravenost pracovat pro hotelové klienty po celé Evropě
Zkušenost s projektováním datových sítí
Příjemné vystupování, přesná komunikace, osobnost, které nechybí elán
Znalost konfigurace managed switchů Ruckus/Aruba/Cisco/Meraki
Komunikativní dovednosti v angličtině slovem a písmem na úrovni B2

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení, bonusy za úspěšné instalace, diety za zahraniční cesty
Praxi v rozvíjející se soukromé české společnosti s mezinárodními aktivitami
Práci s nejmodernějšími IT technologiemi
Podporu odborného vzdělávání
Možnost získání mezinárodní zkušenosti v rámci zahraničních projektů
Přátelský kolektiv pracovitých lidí
Samostatnou práci
20 dní dovolené, mobil, notebook
Nástup možný ihned

Information about position
Employer

Address

Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín

Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages: English (Advanced)

Salary

Salary: 70,000 – 100,000 CZK / month

Benefits: Cell phone, Notebook, Refreshments on workplace, Foreign business trips

Listed in: IS/IT: Consultations, analyses, and project management, IS/IT: System and HW administration

Employment form

Employment form: Full-time work

Contract duration

Contract duration: Permanent

Employment contract

Employment contract: employment contract, contract under Trade Certificate / Identification No.

Employer type: Employer