Řidič/ka C +E

Jméno/Firma
APB - PLZEŇ a.s.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Cílem naší společnosti je neustálé zlepšování komplexních služeb pro naše zákazníky. Zemní práce, stavební práce, demolice a další služby poskytujeme již od roku 1991 a od té doby jsme realizovali dlouhou řadu projektů.

O nás

O nás

APB - PLZEŇ a.s. je přední česká společnost specializující se na zemní práce, demolice, nadrozměrnou dopravu a jeřábové práce. Nabízí stabilní zaměstnání s pravidelnými výdělky a moderními technologiemi. Hledají kvalifikované a zodpovědné zaměstnance, kteří ocení práci s kvalitními stroji a nadstandardně vybavené zázemí. Pokud hledáte příležitost v dynamickém a odborném prostředí, APB - PLZEŇ a.s. může být skvělou volbou.

Máte řidičský průkaz sk. C nebo C+E včetně profesní průkaz ? Pak se nám ozvěte, hledáme šikovného řidiče pro stabilní českou společnost s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:

 zkušenosti s přepravou sypkých materiálů hlína, písek, štěrk - výhodou

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz: C,C + E (výhodou)
  • profesní průkaz
  • digitální kartu
  • platné psychologické vyšetření
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zázemí v ryze české firmě s možností podílet se na zajímavých projektech
  • vozový park značky Mercedes – Benz s moderním servisem
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • bonusové odměny
  • moderní pracovní prostředí
  • zkušený stabilní dispečink
  • odborné zaškolení
  • odměna za doporučení nového zaměstnance

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění