HSE Specialista

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Pardubice
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Chcete budovat bezpečné pracovní prostředí a pečovat o životní prostředí spolu s námi? Máte zápal pro věc a nebojíte se výzev, které Vás posunou dál? Hledáme Vás a potřebujeme!

Zašlete mi svůj životopis.

Popis pozice:

  • Zajišťováním odborných činností v oblasti BOZP, PO, EMS (odpady, ovzduší a vody).
  • Zajištěním dodržování předpisů v daných oblastech, prováděním pravidelných interních auditů.
  • Spoluprací při implementaci nápravných opatření.
  • Hodnocením rizik na jednotlivých pracovištích, navrhování opatření k jejich snížení.
  • Agendou pracovních úrazů a šetřením jejich příčin, případně agendou nemocí z povolání.
  • Tvorbou, vedením a aktualizací interní a stanovené dokumentace v daných oblastech, pravidelným reportingem.
  • Zastupováním společnosti, spoluprací a komunikací se státními úřady.
  • Aktualizací a rozvojem interního systémů řízení v daných oblastech.
  • Souladem interních procesů s legislativou ČR a požadavky ISO standardů 140001 a 45001.
  • Metodickou, kontrolní, poradenskou a školící činností pro vedoucí pracovníky i zaměstnance.

Profil kandidáta:

  • Technické vzdělání
  • Odbornou způsobilost v BOZP
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Výhodné telefonní a datové tarify

Pokud Vás pozice zaujala reagujte přes ODPOVĚDĚT.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu