Procesní inženýr

Jméno/Firma
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Pracoviště
Most
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

Pro automobilový závod se hledá Procesní inženýr.

Pracovat budete v dynamickém prostředí, kde vaše technické dovednosti a kreativita budou stěžejní, přičemž můžete rozšířit své znalosti v oblasti pokročilých výrobních procesů třeba i o nové technologie, které neustále inovujeme.

Co Vás čeká:

  • zlepšování výrobních procesů
  • tvorba výrobní dokumentace
  • implementace nových postupů a dohled nad jejím dodržováním a spousta dalšího

Co od Vás očekáváme:

  •  SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  •  Znalost anglického jazyka
  • Schopnost číst a interpretovat technické výkresy
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  •  Konkurenceschopná mzda
  •  Možnost kariérního růstu
  •  Flexibilní pracovní doba
  •  Široká škála zaměstnaneckých benefitů

Neváhejte a zašlete nám váš životopis, ozveme se vám!

Tento inzerát je psán v mužském rodě pouze z důvodu zjednodušení textu, ale vítáme uchazeče všech genderových identit.