CNC frézař/soustružník | nadstandardní mzda

Jméno/Firma
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Pracoviště
Děčín
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic,
co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

Máte dost práce v obřích halách? Menší, ale stabilní firma s výbornou dostupností z okolních měst hledá CNC specialisty, kteří se budou podílet na přesné výrobě a kontrole produktů.

Co Vás čeká:

  • ovládání a obsluha CNC fréz/soustruhů
  • samostatné nastavování strojů podle technické dokumentace a specifikací výrobků
  • zajištění kvalitního a přesného obrábění kovových dílců podle požadavků a výkresové dokumentace
  • diagnostika a řešení jednoduchých technických problémů během výrobního procesu
  • dodržování bezpečnostních a pracovních standardů v provozu cnc strojů

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně 2 roky zkušeností s frézou nebo soustruhem
  • znalost řídícího systému Heidenhain
  • práce s technickou dokumentací
  • měření pomocí kalibrů, posuvek a mikrometrů - výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní pracovní prostředí s možností osobního a profesního rozvoje
  • konkurenceschopná mzda a prémie
  • pravidelné odměny
  • zaměstnanecké výhody a benefity

Neváhejte a zašlete nám váš životopis, ozveme se vám! ????

Tento inzerát je psán v mužském rodě pouze z důvodu zjednodušení textu, ale vítáme uchazeče všech genderových identit.