Skvělá šance ve Zlíně, dopravné, nástupní bonus ????

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Zlín
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
17. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Posilujeme náš tým a hledáme nové talenty do výroby. Nabízíme stabilní práci přímo ve Zlíně se super dostupností, volné víkendy a okamžitý nástup. Za vaši pracovitost a nasazení získáte zajímavé finanční odhodnocení, nástupní bonus, bonusové volno, příspěvek na dopravu, příplatky a další výhody. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže. Ozvěte se nám!

O co se jedná?
→ obsluha linek a jejich základní údržba a úklid
→ vkládání produktů do výrobních linek, kontrola, skládání a balení výrobků
→ příprava surovin pro výrobu, třídění a ukládání obalů a odpadů
→ manipulace s polotovary a hotovými výrobky

Nabízíme:
→ nástupní ???? 10 000 Kč
→ příspěvek na dopravu ???? a parkování v areálu
→ jistotu práce u silného hráče na trhu
→ bonusové volno ☀️
→ mimořádné odměny a příplatky
→ možnost karierního růstu a navýšení mzdy ↗️
→ stravenkový paušál, Flexipassy
→ slevy na výrobky a služby
→ firemní akce i pro rodinné příslušníky

Požadujeme:
→ manuální a fyzickou zdatnost
→ ochotu učit se novým věcem
→ ochotu pracovat na 3 směnný